Facebook’ta mağazanızı açın ve satış yapmaya başlayın.

inVitrin ile Facebook mağazanızı dakikalar içinde açın ve her şeyi tek panelden yönetin. Beğenileri satışa, takipçileri müşterilerinize dönüştürün.

sell on facebook
Türkiye’de
37 milyon aktif kullanıcı

Neden Facebook Mağaza?

Son zamanlarda oluşan genel algının aksine Facebook dünya çapında 2,6 milyar aktif kullanıcısı ile halen en çok ziyaret edilen sosyal medya sitesidir. Türkiye’de ise 37 milyon aktif kullanıcıya sahip olan Facebook, hedef kitlesine ürün ve hizmetlerini tanıtmak isteyen markalar için çok önemli bir platformdur.
inVitrin ve Facebook mağazalarınızı kolayca eşleyip takipçilerinizin Facebook’tan çıkmadan ürünlerinizi incelemesini sağlayın. Tüm siparişlerinizi inVitrin panelinizden yönetin.
Ürünlerinizi otomatik eşleyin

inVitrin mağazanızdaki ürünler otomatik olarak Facebook mağazanıza aktarılır. Böylece paylaşımlarınızda ürünlerinizi etiketleyebilirsiniz.

Anlık senkronizasyon

inVitrin mağazanıza bir ürün eklediğinizde veya fiyatını güncellediğinizde tüm değişiklikler anında Facebook mağazanıza da yansır.

Tek noktadan kontrol

Facebook üzerinden gelen tüm siparişlerinizin takibini inVitrin kontrol panelinizden yapın. Müşterilerinize en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunun.

facebook photo 1

Facebook mağazanızı inVitrin panelinizden yönetin

Ürün ekleyin, düzenleyin ve satın. Tüm işlemleri inVitrin mağaza yönetim panelinizden yapın ve Facebook mağazanız ile otomatik eşleşmenin tadını çıkarın.

Facebook’ta neler satabilirim?

Facebook mağazanızda ev dekorasyon ürünleri, giyim ürünleri, aksesuarlar, mobilya, iç mekan bitkileri, gıda ürünleri ve spor malzemeleri gibi birçok kategori altında ürünlerinizi satabilirsiniz. İnternetten satışı yasak olmayan ve inVitrin mağazanızda satışa sunduğunuz tüm ürünler otomatik eşleşme ile Facebook takipçilerinizin de karşısına çıkar. Facebook sayfanızda yaptığınız paylaşımlarda ürünlerinizi etiketleyerek takipçilerinizi Facebook mağazanıza yönlendirebilir kolayca ve güvenli şekilde alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Facebook’ta nasıl mağaza açabilirim?

Hızlı entegrasyon aracımızı kullanarak Facebook sayfanızı inVitrin mağazanız ile eşleştirin.
inVitrin mağazanızda satışta olan ürünlerden istediklerinizi tek tıkla Facebook mağazanıza gönderin.
İşlem tamam. Artık Facebook takipçileriniz mağazanızı gezebilir, ürünlerinizi inceleyebilir ve satın alabilirler.
facebook photo 2
İstediğiniz yerden satış yapın

Neden inVitrin?

Kredi kartı ile kolayca ödeme alın
İmece programı ile görünürlüğünüzü artırın
İndirim Kulübü ile satışlarınızı katlayın
Düşük komisyon oranları ile karınızı artırın
Şirket olmanız gerekmez
Online satış konusunda en önemli noktanın alıcı ve satıcı arasındaki karşılıklı güven olduğunu biliyoruz. Bu sebeple inVitrin, müşterilerinizin güvenini artıracak farklı özellikler barındırır.
Hiçbir ücret ödemeden sahip olacağınız tüm özellikler ile mağazanız modern, güvenilir ve estetik görünür. Sayfanızın üstünde inVitrin logosu bulunmaz. Mağaza ziyaretçileriniz sadece sizin logonuzu görür.
Sosyal medya üzerinden veya internet sitenizden satış yaparken inVitrin'i rahatça kullanabilirsiniz. Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest ve TikTok gibi sosyal medya platformlarında takipçilerinizle paylaştığınız ürünlerin satışı kolayca ve güvenle gerçekleşir.

invitrin logo mini

Ücretsiz online satış altyapısı

Bize Ulaşın
Email: [email protected]
Bizi takip edin
facebook footer logo instagram footer logo linkedin footer logo pinterest footer logo tiktok footer logo youtube footer logo
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
güvenli giriş
Teknoted Ltd. Şti.
Cevizli Mah. Tansel Cad. Yeşil Sok. Adakule Residence
No:4 Daire:76 Maltepe İstanbul
inVitrin, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve 6563 sayılı Elektronik Ticaret Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında mesafeli sözleşme kurulmasına aracılık eden ve “Aracı Hizmet Sağlayıcı” sıfatını haizdir.
inVitrin bir Teknoted markası ve hizmetidir.