Instagram mağazanızı açın ve satışa başlayın.

inVitrin mağazanız ile Instagram hesabınızı entegre edip paylaşımlarınızda ürünlerinizi etiketleyin. Müşterilerinize Instagram’da satış yapın.

sell on instagram
Türkiye’de
38 milyon aktif kullanıcı

Neden Instagram Mağaza?

Instagram mağazanızı açarak paylaşımlarınızda ürünlerinizi etiketleyebilir, 38 milyon kullanıcının markanızı keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Instagram kullanıcılarının %80’i en az bir marka sayfasını takip ediyor ve %60’ı bir marka veya ürünü ilk kez Instagram’da keşfettiklerini belirtiyor.
inVitrin’in basit formların ve takibi kolay talimatların arkasında gizli karmaşık ve güçlü teknolojisi ile Instagram mağazanızı açmak çok kolay. Dakikalar içinde entegrasyonu tamamlayıp satışa başlayın.
Ürünlerinizi otomatik eşleyin

inVitrin mağazanızdaki ürünler otomatik olarak Instagram mağazanıza aktarılır. Böylece paylaşımlarınızda ürünlerinizi etiketleyebilirsiniz.

Anlık senkronizasyon

inVitrin mağazanıza bir ürün eklediğinizde veya fiyatını güncellediğinizde tüm değişiklikler anında Instagram mağazanıza da yansır.

Tek noktadan kontrol

Instagram üzerinden gelen tüm siparişlerinizin takibini inVitrin kontrol panelinizden yapın. Müşterilerinize en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunun.

instagram photo 1

Instagram mağazanızı inVitrin panelinizden yönetin

Ürün ekleyin, düzenleyin ve satın. Tüm işlemleri inVitrin mağaza yönetim panelinizden yapın ve Instagram mağazanız ile otomatik eşleşmenin tadını çıkarın.

Instagram’da neler satabilirim?

Instagram mağazanızda ev dekorasyon ürünleri, giyim ürünleri, aksesuarlar, mobilya, iç mekan bitkileri, gıda ürünleri ve spor malzemeleri gibi birçok kategori altında ürünlerinizi satabilirsiniz. İnternetten satışı yasak olmayan ve inVitrin mağazanızda satışa sunduğunuz tüm ürünler otomatik eşleşme ile Instagram takipçilerinizin de karşısına çıkar. Instagram sayfanızda yaptığınız paylaşımlarda ürünlerinizi etiketleyerek takipçilerinizi Instagram mağazanıza yönlendirebilir kolayca ve güvenli şekilde alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Instagram’da nasıl mağaza açabilirim?

Hızlı entegrasyon aracımızı kullanarak Instagram hesabınızı inVitrin mağazanız ile eşleştirin.
inVitrin mağazanızda satışta olan ürünlerden istediklerinizi tek tıkla Instagram mağazanıza gönderin.
İşlem tamam. Artık Instagram takipçileriniz mağazanızı gezebilir, ürünlerinizi inceleyebilir ve satın alabilirler.
instagram photo 2
İstediğiniz yerden satış yapın

Neden inVitrin?

Kredi kartı ile kolayca ödeme alın
İmece programı ile görünürlüğünüzü artırın
İndirim Kulübü ile satışlarınızı katlayın
Düşük komisyon oranları ile karınızı artırın
Şirket olmanız gerekmez
Online satış konusunda en önemli noktanın alıcı ve satıcı arasındaki karşılıklı güven olduğunu biliyoruz. Bu sebeple inVitrin, müşterilerinizin güvenini artıracak farklı özellikler barındırır.
Hiçbir ücret ödemeden sahip olacağınız tüm özellikler ile mağazanız modern, güvenilir ve estetik görünür. Sayfanızın üstünde inVitrin logosu bulunmaz. Mağaza ziyaretçileriniz sadece sizin logonuzu görür.
Sosyal medya üzerinden veya internet sitenizden satış yaparken inVitrin'i rahatça kullanabilirsiniz. Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest ve TikTok gibi sosyal medya platformlarında takipçilerinizle paylaştığınız ürünlerin satışı kolayca ve güvenle gerçekleşir.

invitrin logo mini

Ücretsiz online satış altyapısı

Bize Ulaşın
Email: [email protected]
Bizi takip edin
facebook footer logo instagram footer logo linkedin footer logo pinterest footer logo tiktok footer logo youtube footer logo
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
güvenli giriş
Teknoted Ltd. Şti.
Cevizli Mah. Tansel Cad. Yeşil Sok. Adakule Residence
No:4 Daire:76 Maltepe İstanbul
inVitrin, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve 6563 sayılı Elektronik Ticaret Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında mesafeli sözleşme kurulmasına aracılık eden ve “Aracı Hizmet Sağlayıcı” sıfatını haizdir.
inVitrin bir Teknoted markası ve hizmetidir.