Yasal Uyarılar ve Çekinceler

İnvitrin’i ilk ziyaretinizden itibaren, aşağıda yazılı olan ve İnvitrin’in ziyaret edilmesine ve/veya kullanılmasına ilişkin önemli bilgiler içeren hususları bütünüyle anlamış ve tamamını ayrılmaz bir bütün olarak kabul etmiş sayılırsınız.
- Şirket’in İnvitrin’den satışlara ve alışverişlere ilişkin, Ürünler’i listeleme, Ürünler’i satışa sunma ve satın alınan Ürünler’i alıcılara teslim etmek de dahil olmak, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, ödeme imkanı sağlamak dışında herhangi bir yükümlülüğü yoktur.
- İnvitrin üzerinden, Üyelik Sözleşmesi’ni kabul eden ve her neviden bağlantı yoluyla İnvitrin’e içerik yükleyen kişiler “Satıcı” ve İnvitrin’e üye olmamasına karşın İnvitrin’i ilk ziyaretinizden itibaren, aşağıda yazılı olan ve İnvitrin’in ziyaret edilmesine ve/veya kullanılmasına ilişkin önemli bilgiler içeren hususları bütünüyle anlamış ve tamamını ayrılmaz bir bütün olarak kabul etmiş sayılırsınız.
- İnvitrin üzerinden, Üyelik Sözleşmesi’ni kabul eden ve her neviden bağlantı yoluyla İnvitrin’e içerik yükleyen kişiler “Satıcı” ve İnvitrin’e üye olmamasına karşın İnvitrin’i ziyaret eden ve/veya İnvitrin üzerinden sunulan Ürünler’i satın alan kişiler “Alıcı” olarak tanımlanmaktadır.
- Şirket, İnvitrin’e kendi iradesi dışında yüklenen her neviden içerikten dolayı hiçbir şekil ve surette sorumlu değildir. Satıcılar’ın ve Alıcılar’ın İnvitrin üzerinde yaptıkları her türlü faaliyet yürürlükteki mevzuata uygun olmak zorundadır. Satıcılar’ın ve Alıcılar’ın İnvitrin üzerine yüklediği her neviden içeriğin suç unsuru teşkil etmesi ve/veya hukuka aykırı olması halinden doğacak sorumluluk söz konusu içeriği yükleyen kişiye aittir.
- Şirket, İnvitrin üzerinden başka internet sitelerine bağlantı ve/veya yönlendirme sağlayabilir. Bu bağlantı ya da yönlendirmelerin varlığı İnvitrin haricinde mevcut içeriğin Şirket tarafından benimsendiği, desteklendiği ve/veya denetlendiğini göstermez. Bu tür dış bağlantılardan erişilebilecek her tür içerikten dolayı İnvitrin’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
- İnvitrin’e yüklenmiş olan ya da İnvitrin üzerinde herhangi bir şekilde erişime açık olan dosyaların içeriğinden yola çıkarak yapılabilecek hiçbir uygulamadan Şirket hukuki ve/veya cezai olarak sorumlu tutulamaz. Satıcılar ve Alıcılar, söz konusu olabilecek maddi ve/veya manevi, doğrudan veya dolaylı zararlardan Şirket ve ona bağlı veya onun iş ortağı olan kişi ve kuruluşların sorumlu tutulamayacağını kabul ederler.
- Satıcı ve Alıcıları tanımlamaya yönelik her türden kişisel bilgi (isim, soyisim, adres, e-posta adresi, telefon vb.) gizli bilgi olarak kabul edilmektedir. Şirket, aksi belirtilmedikçe Satıcı ve Alıcılar’ın kişisel bilgilerini işbirliği içerisinde olmadığı üçüncü kişilere açıklamamayı taahhüt eder.
- Satıcılar ve Alıcılar, Şirket tarafından alınan makul derecedeki önlemlere rağmen İnvitrin’e yapılan her türlü iç ya da dış saldırı sonucu kişisel bilgilerin herhangi bir şekilde zarar görmesi veya bunların üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda Şirket’in herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını bildiklerini ve bu zararlardan Şirket’i hiçbir şekilde sorumlu tutmayacaklarını kabul ve beyan eder.
- Şirket, İnvitrin’de yayınladığı tüm bildirim, sözleşme ve hükümleri gerekli gördüğü takdirde ve dilediği zaman İnvitrin’de yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Şirket’in bu hükümlerde değişiklik yapması halinde yeni hükümler İnvitrin’de yayınlandıkları tarihte yürürlük kazanacaklardır. İnvitrin’i ziyaret eden ve/veya İnvitrin üzerinden sunulan Ürünler’i satın alan kişiler “Alıcı” olarak tanımlanmaktadır.
- Şirket, İnvitrin’de yayınladığı tüm bildirim, sözleşme ve hükümleri gerekli gördüğü taktirde ve dilediği zaman İnvitrin’de yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Şirket’in bu hükümlerde değişiklik yapması halinde yeni hükümler İnvitrin’de yayınlandıkları tarihte yürürlük kazanacaklardır.

invitrin logo mini

Ücretsiz online satış altyapısı

Bize Ulaşın
Email: [email protected]
Bizi takip edin
facebook footer logo instagram footer logo linkedin footer logo pinterest footer logo tiktok footer logo youtube footer logo
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
güvenli giriş
Teknoted Ltd. Şti.
Cevizli Mah. Tansel Cad. Yeşil Sok. Adakule Residence
No:4 Daire:76 Maltepe İstanbul
inVitrin, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve 6563 sayılı Elektronik Ticaret Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında mesafeli sözleşme kurulmasına aracılık eden ve “Aracı Hizmet Sağlayıcı” sıfatını haizdir.
inVitrin bir Teknoted markası ve hizmetidir.