İnternetten Bebek Arabası & Puset Satmak

Şirket sahibi olmanız gerekmeden inVitrin ile binlerce çeşit ürünü kolayca satabilirsiniz.

Seçilen Kategori: Bebek Arabası & Puset
inVitrin ile online mağazanızı tamamen ücretsiz olarak açıp Bebek Arabası & Puset satmaya başlayabilirsiniz.
Bebek Arabası & Puset

Bebek Arabası & Puset

Hamilelik sürecinde üzerinde en çok düşünülen konulardan biri bebek arabası ve pusettir. Bebek arabası alırken; taşınabilirliğinin kolay olması, katlanılabilirliği, ergonomik olması, çift yönlü kullanılabiliyor olması, boyutu en çok dikkat edilen konulardır. Gün içerisinde birden fazla kullanmak gerektiği durumlarda ve bebeğiniz büyüdükçe bebek arabasının ağırlığı sizi daha fazla zorlayacağından, bebek arabasının ve pusetin hafifliği annelerin en büyük kurtarıcısı oluyor. Yatış pozisyonuna göre farklı kademeleri olan bebek arabaları yürüyüş esnasında uykuya dalan bebeğinizin rahatlığı için düşünülmüş. Puset alırken de bebeğin vücut yapısına uygunluğu ve araç içinde kullanıma uygun olması en dikkat edilmesi gereken konulardan.

Baston puset bebek arabalarından ikiz bebek arabalarına, çift yönlü ve tek yönlü bebek arabalarından travel sistem bebek arabalarına kadar farklı marka ve modelde birçok bebek arabasını inVitrin'de bulabilir, bebeğiniz ve sizin için en doğru seçimi rahatlıkla yapabilirsiniz.

invitrin logo mini

Ücretsiz online satış altyapısı

Bize Ulaşın
Email: [email protected]
Bizi takip edin
facebook footer logo instagram footer logo linkedin footer logo pinterest footer logo tiktok footer logo youtube footer logo
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
güvenli giriş
Teknoted Ltd. Şti.
Cevizli Mah. Tansel Cad. Yeşil Sok. Adakule Residence
No:4 Daire:76 Maltepe İstanbul
inVitrin, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve 6563 sayılı Elektronik Ticaret Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında mesafeli sözleşme kurulmasına aracılık eden ve “Aracı Hizmet Sağlayıcı” sıfatını haizdir.
inVitrin bir Teknoted markası ve hizmetidir.