İnternetten İç Mekan Bitkileri Satmak

Şirket sahibi olmanız gerekmeden inVitrin ile binlerce çeşit ürünü kolayca satabilirsiniz.

Seçilen Kategori: İç Mekan Bitkileri
inVitrin ile online mağazanızı tamamen ücretsiz olarak açıp İç Mekan Bitkileri satmaya başlayabilirsiniz.
İç Mekan Bitkileri

İç Mekan Bitkileri

Yeryüzü; içinde bir dolu güzellik barındırıyor. Bunların tartışmasız ilk sıralarında bitkiler var. İnsanı hissediyor olmaları ve nefes almaları ise onların en güzel mucizesi.
Son zamanlarda bitkiler, yaşam alanlarımızın tam ortasında; evlerimizde, ofislerimiz de bizlerle. Boyutları, yaprakları, renkleri, bakım şekilleri, yaşayabilecekleri sıcaklık, bulunmak istedikleri aydınlık dereceleri hepsi birbirinden farklı.
Çok az suyla bile uzun süre bakabileceğiniz Kaktüs, gövdesiyle insanı kendine hayran bırakan Ficus Bonsai, alt yaprakları güneş alsın diye üst yapraklarını yırtacak kadar fedakar Monstera, ait olduğu duvara can veren Sarmaşık, kendine has edasıyla Salon Palmiyesi, döndüre döndüre her yaprağına ışık aldırdığınızda mutlu olan Pilea, uzun gövdesi ve yeşilin en güzel tonuna sahip Yucca, bakınca zarifliğine hayran olacağınız Pachira... evde ve ofislerinizde bakabileceğiniz birbirinden güzel bitkilerden sadece bir kaçı.
Sizde; evinizde yada ofisiniz de bitkilerle birlikte huzur içinde yaşayabilirsiniz. Görün bakın her gördüğünüzde ruh haliniz nasıl değişecek!
Ait oldukları ortamın havasını bir anda değiştiren birbirinden güzel iç mekan bitkileri inVitrin'de bulabilirsiniz.


invitrin logo mini

Ücretsiz online satış altyapısı

Bize Ulaşın
Email: [email protected]
Bizi takip edin
facebook footer logo instagram footer logo linkedin footer logo pinterest footer logo tiktok footer logo youtube footer logo
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
güvenli giriş
Teknoted Ltd. Şti.
Cevizli Mah. Tansel Cad. Yeşil Sok. Adakule Residence
No:4 Daire:76 Maltepe İstanbul
inVitrin, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve 6563 sayılı Elektronik Ticaret Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında mesafeli sözleşme kurulmasına aracılık eden ve “Aracı Hizmet Sağlayıcı” sıfatını haizdir.
inVitrin bir Teknoted markası ve hizmetidir.