İnternetten Fondöten Satmak

Şirket sahibi olmanız gerekmeden inVitrin ile binlerce çeşit ürünü kolayca satabilirsiniz.

Seçilen Kategori: Fondöten
inVitrin ile online mağazanızı tamamen ücretsiz olarak açıp Fondöten satmaya başlayabilirsiniz.
Fondöten

Fondöten

Fondöten; ciltteki kusurları gizleyen sihirli bir makyaj ürünüdür. Kızarıklık, sivilce, renk eşitsizliği yada lekelerin görünümünü örten, bayanların günlük ve özel makyajlarında en çok tercih ettiği ürün olan fondötenleri satın alırken cilt tipinize uygun ürün seçmelisiniz. Her cilt tipine göre renk tonu ve dokusu değişen fondötenlerin; pudra fondöten, köpük fondöten, likit fondöten ve stick fondöten olarak farklı formları vardır. Fondötenler; bayanların en sık tercih tercihi ettiği makyaj ürünü olması sebebiyle her geçen gün zenginleşerek çeşitlenmektedir. İçeriğinde vitaminler bulundurması, cilt kusurlarınızı gizlerken aynı zamanda cildinizi nemlendirmesi, suya dayanıklılığı, uzun süreli kullanıma uygun olması, giysilerinize bulaşmayan bir forma sahip olması; fondöten seçerken en dikkat edilen noktalardır.

Temiz ve nemlendirilmiş cildinize uygulayacağınız; doğru tercih ettiğiniz, dokusu ve yapısı teniniz ile uyumlu bir fondötenle kusursuz ve doğal bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Parlak yada mat bitişli, ten renginize en uygun, tama yada orta kapatıcılık sağlayan onlarca fondöten çeşidi içerisinde sizin için en doğrusunu inVitrin'de bulabilir ve kusursuz cildinizin keyfinizi çıkartabilirsiniz.

invitrin logo mini

Ücretsiz online satış altyapısı

Bize Ulaşın
Email: [email protected]
Bizi takip edin
facebook footer logo instagram footer logo linkedin footer logo pinterest footer logo tiktok footer logo youtube footer logo
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
güvenli giriş
Teknoted Ltd. Şti.
Cevizli Mah. Tansel Cad. Yeşil Sok. Adakule Residence
No:4 Daire:76 Maltepe İstanbul
inVitrin, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve 6563 sayılı Elektronik Ticaret Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında mesafeli sözleşme kurulmasına aracılık eden ve “Aracı Hizmet Sağlayıcı” sıfatını haizdir.
inVitrin bir Teknoted markası ve hizmetidir.