İnternetten Havlu & Havlu Seti Satmak

Şirket sahibi olmanız gerekmeden inVitrin ile binlerce çeşit ürünü kolayca satabilirsiniz.

Seçilen Kategori: Havlu & Havlu Seti
inVitrin ile online mağazanızı tamamen ücretsiz olarak açıp Havlu & Havlu Seti satmaya başlayabilirsiniz.
Havlu & Havlu Seti

Havlu & Havlu Seti

Banyolarda ve tuvaletlerde, lavabonun hemen yanında yer alan en göz önünde olması gereken en temel ihtiyaçlarımızdan biridir havlular. Yüz havlusu, banyo havlusu, el havlusu, mutfak havlusu, bornoz seti gibi farklı kullanım amacına göre kategorize edilen havlular; iplikleri renkleri ve desenleri ile de çeşitlilik gösteriyor. Havlunuzu tercih ederken cildinizin hassasiyetini de göz önünde bulundurmalısınız. %100 pamuk havlular ve son zamanlar da en çok tercih edilen bambu havlular sağlık açısından da bir o kadar önemli.

Banyoya girildiğinde ilk göze çarpan eşyalardan biri olan havluları dekorasyon olarak da kullanabilir, farklı tarzlarda katlayarak sepetlerde ve havluluklarda sergileyebilirsiniz. Size ve banyonuza yakışacak birbirinden güzel havluları inVitrin'de bulabilirsiniz.

invitrin logo mini

Ücretsiz online satış altyapısı

Bize Ulaşın
Email: [email protected]
Bizi takip edin
facebook footer logo instagram footer logo linkedin footer logo pinterest footer logo tiktok footer logo youtube footer logo
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
güvenli giriş
Teknoted Ltd. Şti.
Cevizli Mah. Tansel Cad. Yeşil Sok. Adakule Residence
No:4 Daire:76 Maltepe İstanbul
inVitrin, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve 6563 sayılı Elektronik Ticaret Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında mesafeli sözleşme kurulmasına aracılık eden ve “Aracı Hizmet Sağlayıcı” sıfatını haizdir.
inVitrin bir Teknoted markası ve hizmetidir.