İnternetten Kesme Tahtası Satmak

Şirket sahibi olmanız gerekmeden inVitrin ile binlerce çeşit ürünü kolayca satabilirsiniz.

Seçilen Kategori: Kesme Tahtası
inVitrin ile online mağazanızı tamamen ücretsiz olarak açıp Kesme Tahtası satmaya başlayabilirsiniz.
Kesme Tahtası

Kesme Tahtası

Hepimizin en sevdiği ve yapmak istediği şey; kesme tahtası üzerinde bir şef edasında kesim yapmak. Bunun için hünerli ellere, kesilecek soğana, iyi bir bıçağa ve tabi ki güzel sağlam bir kesme tahtasına ihtiyaç var.

Plastik, cam ve ahşap olarak tercih edebileceğiniz kesme tahtalarında en önemli unsur boyu. Meyve ve sebze için kullandığımız kesme tahtalarının boyutu küçük olabilirken et ve balık doğradığımız tahtaların kullanım kolaylığı açısından biraz daha büyük olması işinizi kolaylaştıracaktır.

Şimdilerde kesme tahtaları mutfak dekoru olarak da kullanılabiliyor. Siz de farklı şekillerde kesilmiş ahşap kesme tahtalarından mutfağınızda güzel bir köşe oluşturabilirsiniz.

invitrin logo mini

Ücretsiz online satış altyapısı

Bize Ulaşın
Email: [email protected]
Bizi takip edin
facebook footer logo instagram footer logo linkedin footer logo pinterest footer logo tiktok footer logo youtube footer logo
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
güvenli giriş
Teknoted Ltd. Şti.
Cevizli Mah. Tansel Cad. Yeşil Sok. Adakule Residence
No:4 Daire:76 Maltepe İstanbul
inVitrin, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve 6563 sayılı Elektronik Ticaret Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında mesafeli sözleşme kurulmasına aracılık eden ve “Aracı Hizmet Sağlayıcı” sıfatını haizdir.
inVitrin bir Teknoted markası ve hizmetidir.