İnternetten Yemek Takımı Satmak

Şirket sahibi olmanız gerekmeden inVitrin ile binlerce çeşit ürünü kolayca satabilirsiniz.

Seçilen Kategori: Yemek Takımı
inVitrin ile online mağazanızı tamamen ücretsiz olarak açıp Yemek Takımı satmaya başlayabilirsiniz.
Yemek Takımı

Yemek Takımı

Şık sofraların vazgeçilmez parçası yemek takımlarıdır. Ürün yelpazesinin çok geniş olduğu yemek takımlarından seçimizi yaparken, önceliği mutlaka ihtiyaçlarınızı karşılamasına vermelisiniz.

Genellikle 6 kişilik ve 12 kişilik olarak tercih edebileceğiniz yemek takımlarında; 6 kişilik parçalarda; 6 adet servis tabağı, 6 adet Çukur tabak, 6 adet tatlı tabağı ve 6 adet kase bulunmaktadır. 12 kişilik yemek takımlarında ise servis tabağı, çukur tabak, tatlı tabağı ve kase haricinde; çorba tenceresi, 2 adet büyük kayık tabak, büyük salata kasesi, 2 - 4 adet arasında küçük kayık tabak, tuzluk ve biberlik bulunmaktadır ve bütün ihtiyaçlarınızı takım olarak oluşturmanızı sağlamaktadır.

Uzun yıllar kullanabileceğiniz yemek takımlarınızı zevkinize göre özenle seçmelisiniz. Desenlerinin solmaması ve bulaşık makinesinde yıkandığında atmaması da bayanlar için en önemli kriter. Kullanılan porselenin kalınlığı, tabaklarınızın ağırlığı da kullanım kolaylığınız açısından bir o kadar önemli.

Sofralarınıza çok yakışacak birçok yemek takımı modelini inVitrin'de bulabilirsiniz.

Lezzetli yemeklerinizi şık tabaklarınız da servis etmek ve kalabalık sofralarda misafir ağırlamak çok zevkli olacak.

invitrin logo mini

Ücretsiz online satış altyapısı

Bize Ulaşın
Email: [email protected]
Bizi takip edin
facebook footer logo instagram footer logo linkedin footer logo pinterest footer logo tiktok footer logo youtube footer logo
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
güvenli giriş
Teknoted Ltd. Şti.
Cevizli Mah. Tansel Cad. Yeşil Sok. Adakule Residence
No:4 Daire:76 Maltepe İstanbul
inVitrin, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve 6563 sayılı Elektronik Ticaret Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında mesafeli sözleşme kurulmasına aracılık eden ve “Aracı Hizmet Sağlayıcı” sıfatını haizdir.
inVitrin bir Teknoted markası ve hizmetidir.