İnternetten Amigurumi Bebek Satmak

Şirket sahibi olmanız gerekmeden inVitrin ile binlerce çeşit ürünü kolayca satabilirsiniz.

Seçilen Kategori: Amigurumi Bebek
inVitrin ile online mağazanızı tamamen ücretsiz olarak açıp Amigurumi Bebek satmaya başlayabilirsiniz.
Amigurumi Bebek

Amigurumi Bebek

Amigurumi, ipliği örerek sevimli bebekler yapmanızı sağlayan bir Japon geleneğidir. Örgü ve tığ işi ağırlıklı olarak giysi yapımında kullanılırken, üç boyutlu bebekler ve hayvanlar yapabileceğiniz için amigurumi benzersizdir. 2000'li yılların başlarında, amigurumi internet sayesinde büyük bir popülerlik kazandı. Bu sevimli bebekler Japonya'dan dünyaya yayılmakta pek zorluk çekmediler. Elbette bu bebekleri yapmak çok kolay bir iş değil. El emeği, göz nuru dediğimiz türden ürünler. Amigurumi güzel bir sanat formudur, ancak tek bir bebek yapmanın son derece zaman alıcı olabileceği gerçeğini inkar edemeyiz. inVitrin’de çeşit çeşit amigurumi bebekler bulabilir ve onları satın alabilirsiniz. Üstelik epey geniş bir fiyat aralığında ve her keseye uygun.

invitrin logo mini

Ücretsiz online satış altyapısı

Bize Ulaşın
Email: [email protected]
Bizi takip edin
facebook footer logo instagram footer logo linkedin footer logo pinterest footer logo tiktok footer logo youtube footer logo
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
güvenli giriş
Teknoted Ltd. Şti.
Cevizli Mah. Tansel Cad. Yeşil Sok. Adakule Residence
No:4 Daire:76 Maltepe İstanbul
inVitrin, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve 6563 sayılı Elektronik Ticaret Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında mesafeli sözleşme kurulmasına aracılık eden ve “Aracı Hizmet Sağlayıcı” sıfatını haizdir.
inVitrin bir Teknoted markası ve hizmetidir.