İnternetten Kahvaltı Takımı Satmak

Şirket sahibi olmanız gerekmeden inVitrin ile binlerce çeşit ürünü kolayca satabilirsiniz.

Seçilen Kategori: Kahvaltı Takımı
inVitrin ile online mağazanızı tamamen ücretsiz olarak açıp Kahvaltı Takımı satmaya başlayabilirsiniz.
Kahvaltı Takımı

Kahvaltı Takımı

Kahvaltının mutlulukla bir bağlantısı olduğu kesin! Güzel uyanılmış bir günün sabahında, şık kahvaltılıklarla hazırlanmış mis gibi bir sofrada kendinizi şımartabiliriz. Tasarımlarına ve işlevselliğine göre farklı bir çok model seçeneği olan kahvaltı takımlarını 28, 32 ve 34 parça olarak satın alabilirsiniz. Servis tabağı, yumurtalıklar, zeytinlikler, reçellikler, çay bardağı ve fincanın içerisinde takım olarak bulunduğu kahvaltı takımlarından zevkinize göre bir sofra düzenleyebilirsiniz. Zarif çizgili tasarımlar, içinizi açacak rengarenk çiçekli modeller yada minik aile üyeleriniz için hayvan motifli takımlar seçebilir ve kahvaltılarınızı eğlenceli bir yemek saatine dönüştürebilirsiniz. Porselen, mika, seramik yada bambu gibi birçok farklı türde kahvaltı takımını inVitrin'de bulabilir ve bu zevki sofralarda aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

invitrin logo mini

Ücretsiz online satış altyapısı

Bize Ulaşın
Email: [email protected]
Bizi takip edin
facebook footer logo instagram footer logo linkedin footer logo pinterest footer logo tiktok footer logo youtube footer logo
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
güvenli giriş
Teknoted Ltd. Şti.
Cevizli Mah. Tansel Cad. Yeşil Sok. Adakule Residence
No:4 Daire:76 Maltepe İstanbul
inVitrin, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve 6563 sayılı Elektronik Ticaret Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında mesafeli sözleşme kurulmasına aracılık eden ve “Aracı Hizmet Sağlayıcı” sıfatını haizdir.
inVitrin bir Teknoted markası ve hizmetidir.