İnternetten Oje Satmak

Şirket sahibi olmanız gerekmeden inVitrin ile binlerce çeşit ürünü kolayca satabilirsiniz.

Seçilen Kategori: Oje
inVitrin ile online mağazanızı tamamen ücretsiz olarak açıp Oje satmaya başlayabilirsiniz.
Oje

Oje

Saçlarımız ve cildimiz için uyguladığımız düzenli ve yoğun bakımlara; tırnaklarımızın da ihtiyacı vardır. Ellerin bakımlı ve güzel görünmesi herkes için önemlidir. Zarif ve bakımlı görünen eller için de en tercih edilen yöntem; tırnaklarımıza uyguladığımız ojeler. Yüzlerce renk seçeneği olan ojeler sadece kozmetik ve estetik kullanımı dışında, tırnaklara bakım için de kullanılır. Tırnakların kırılmasını engellemek, yapısını güçlendirmek ve sağlıklı uzamasını sağlamak için kullanabileceğiniz birçok tırnak bakım ürününü, ojelerin çabuk kurumasını sağlayan oje kurutucularını, inVitrin'de bulabilirsiniz.

Ruh halinize, iş yoğunluğunuza yada katılacağınız davete göre tırnaklarınızı renklendirebilirsiniz. Son zamanların en moda ojelerinden olan Mat ojeler; biraz daha resmi ve ciddi durumlar için kurtarıcı. Şeffaflığı ve soft renkleri seven hanımlar içinse French ojeler doğal görünümü sebebi ile tercih sebebi. Karanlıkta parlayan, ısıya göre renk değiştiren ve çatlayan ojeler ise farklılığı sevenler için ideal bir görünüm yaratıyor. inVitrin'de bulunan, uzun süre kalıcılığını koruyan birbirinden canlı renkleri olan ojelerden istediğinizi tercih edebilir, kusursuz ve bakımlı tırnaklarınızla bütün dikkati ellerinize çekebilirsiniz.

invitrin logo mini

Ücretsiz online satış altyapısı

Bize Ulaşın
Email: [email protected]
Bizi takip edin
facebook footer logo instagram footer logo linkedin footer logo pinterest footer logo tiktok footer logo youtube footer logo
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
güvenli giriş
Teknoted Ltd. Şti.
Cevizli Mah. Tansel Cad. Yeşil Sok. Adakule Residence
No:4 Daire:76 Maltepe İstanbul
inVitrin, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve 6563 sayılı Elektronik Ticaret Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında mesafeli sözleşme kurulmasına aracılık eden ve “Aracı Hizmet Sağlayıcı” sıfatını haizdir.
inVitrin bir Teknoted markası ve hizmetidir.